שירותים לתושבים

האגודה פועלת ביישובים על מנת לעזור ולסייע לאגודות ולחקלאים בעלויות תפעול נמוכות ומציעה ללקוחותיה שירותים מגוונים, כאשר המטרה היא להציע שירות טוב, מקצועי, אחראי וזמין.

אגודת מימי הנגב מציעה ללקוחותיה את השירותים הבאים:

 • שינוע מים וטיפול בתשתיות:
  אגודת מימי הנגב הינה זכיינית לאספקת מים וטיפול בתשתיות מים, במסגרת הפעילות עובדי האגודה קוראים את מוני המים מידי חודש לכל משקי הבית הן לצריכה ביתית והן לצריכה חקלאית.
 • שירותים לחקלאים:
  האגודה מציעה לחקלאים נגישות למחסן מכר הפועל ממשרדי האגודה. במחסן ניתן לרכוש ציוד ואביזרים כולל מוני מים, קוצבים וכל ציוד לשימושו של החקלאי במחירים הוגנים.
 • גבייה:
  האגודה היא שותפה מלאה לגביית הכספים שבגינם הונפקו חשבונות מים ע"י האגודה.
 • קידום טכנולוגיות וטיפול בנזילות ותקלות:
  במסגרת התפתחות הטכנולוגית יזמה אגודת מימי הנגב בשיתוף עם חברת "ארד דליה" טכנולוגיות של קריאה מרחוק של המונים ושליטה מוחלטת בזמן אמת לגילוי נזילות, חבלות, תקלות וכו', בכך האגודה דואגת לצמצום פחת אשר בסופו של יום יושת על הצרכנים.
 • אספקת מים לפזורה הבדואית:
  תחום נוסף שהאגודה פועלת בשנים האחרונות הינה זכייתה במכרז יוקרתי לאספקת מים לפזורה הבדואית, דובר ב- 2 מועצות איזוריות נוספות שהם: מועצה איזורית נווה מדבר שבתחומה 4 יישובים ומועצה איזורית אלקאסום אשר מונה 7 יישובים. רשות המים הכירה ביכולתה המרשימה של אגודת מימי הנגב ולפיכך מצאה לנכון למסור לאגודת מימי הנגב את אספקת המים לפזורה הבדואית.

אגודת מימי הנגב - חותרים למצויינות בשירות

אנחנו מזמינים אתכם לכתוב אלינו, אנחנו נעבור על פנייתכם ואיש הקשר המתאים יחזור אליכם בהקדם.

כתובתנו: הארזים 62, נתיבות טלפון: 08-9379100 פקס: 08-9379100

office@memihanegev.co.il